OGŁOSZENIE: Pełny dostęp do tego forum mają tylko osoby posiadające zarejestrowane konta, jeśli już je posiadasz, zaloguj się, jeśli nie, załóż i potwierdź swój mail.

Witaj! ZALOGUJ SIĘ Logowanie Rejestracja

Darmowe Sims 2 Ultimate Collection (ostatnio testowane grudzien 2017)

Ocena wątku:
  • 45 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Big Grin 
Czytajcie całe

Fraza którą najlepiej napisać na początku to "Hello. I missed the chance to get The Sims 2 Ultimate Collection. Is it possible to maybe still receive it? I would be very grateful."
Jeżeli ktoś nie umie to macie tutaj dokładny poradnik

Tylko zamiast fun with pets wybierzcie podstawke Wink. Wystarczy miec jakąkolwiek gre na swoim koncie Origin (Nawet z Darmowego Prezentu chociaż tego nie testowałem. Kolega poprostu pobrał Sims 4 Demo znaczy nawet nie pobrał tylko przypisał sobie).
Warto próbować pare razy bo u kolegi po raz 1 sie udalo a u mnie po raz 4 (jak ona mowi nie trzeba miec kodu wystarczy ciagle probowac)
Odpowiedz
#2
(01-20-2018, 12:37 PM)adamos9898 napisał(a): Warto próbować pare razy bo u kolegi po raz 1 sie udalo a u mnie po raz 4 (jak ona mowi nie trzeba miec kodu wystarczy ciagle probowac)

ja powiem że nie trzeba mieć ani gry na originie ani kodu od oryginału ja podczas rozmowy z konsultantem powiedziałem że mam wersję PlayStation 2 gry i musiałem wysłać zdjęcie płyty (zdjęcie znalazłem na olx) i zadziałało

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
(01-20-2018, 11:52 PM)racerpl napisał(a): ja powiem że nie trzeba mieć ani gry na originie ani kodu od oryginału ja podczas rozmowy z konsultantem powiedziałem że mam wersję PlayStation 2 gry i musiałem wysłać zdjęcie płyty (zdjęcie znalazłem na olx) i zadziałało

o mojego kolege nic nie prosili, to zależy od konsultanta
Odpowiedz
#4
(01-21-2018, 09:38 PM)adamos9898 napisał(a): o mojego kolege nic nie prosili, to zależy od konsultanta

mi udało się za 6 razem bo 2x wogule się nie zgodzili 3x coś przerywało połączenie z chatem i udało się za 6

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(01-21-2018, 09:57 PM)racerpl napisał(a): wogule

https://sjp.pwn.pl/slowniki/w%20og%C3%B3le.html
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości