OGŁOSZENIE: Pełny dostęp do tego forum mają tylko osoby posiadające zarejestrowane konta, jeśli już je posiadasz, zaloguj się, jeśli nie, załóż i potwierdź swój mail.

Witaj! ZALOGUJ SIĘ Logowanie Rejestracja

Opel Astra G - Pytanie

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 1.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
No elo Big Grin  Wiem, to nie od tego forum, ale nawet Opel 24 nie chcę mi pomóc, 
Jak podnieść zawieszenie w Astrze G (KOMBI) 
Myślałem nad nowymi amortyzatorami i sprężynami, ale czytałem że w tym kombi z tyłu niebardzo się da, a nawet jeśli, to mogą wyskoczyć  Aaa
I jeszcze, da się tam ulepszyć komputer pokładowy? Wbić tam jakąś nawigację, połączyć z radiem i używać??? COŚ W TEN DESEŃ, 

O! Seba - Dodaj miejsce na posty o samochodach, o ile "Majsterkowanie" to dobre podforum do tego posta Tongue
Odpowiedz
#2
(04-14-2018, 05:54 PM)Sfgpkpk napisał(a): O! Seba - Dodaj miejsce na posty o samochodach, o ile "Majsterkowanie" to dobre podforum do tego posta Tongue

No panie no!  Big Grin od ponad 2 lat istnieje dział samochodowy (temat przeniosłem),
to jeszcze pozostałość po moderatorze Karolu małym, naszym forumowym Januszu  Lenny Face 

W tej chwili w naszych zasobach forumowych nie posiadamy speców od samochodów   Zaskoczony co najwyżej mogę skomentować komputer pokładowy, według mnie nie modyfikuje się takich rzeczy, można co najwyżej dołożyć smartfona na przednią szybę i mieć komputer pokładowy z aplikacji typu GPS speed  PROSZE.JPG albo radyjko internetowe, albo nawet telewizję i youtube podczas jazdy, albo apka CB radio Zaskoczony
Odpowiedz
#3
https://www.astra-g.pl/viewtopic.php?f=75&t=4113
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości