OGŁOSZENIE: Pełny dostęp do tego forum mają tylko osoby posiadające zarejestrowane konta, jeśli już je posiadasz, zaloguj się, jeśli nie, załóż i potwierdź swój mail.

Witaj! ZALOGUJ SIĘ Logowanie Rejestracja

wordpresss: Podmenu?

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Witajcie.
Od dłuższego czasu poszukuję sposobu na Podmenu w Wordpressie.
obecnie na stronie mam przycisk menu, który po kliknięciu wyświetla dodane elementy.
Chciałbym mieć możliwość dodania elementów, które po kliknięciu w nie, rozwijają podmenu. NP:
Radio:
Po kliknięciu w radio wyświetlały by nam się linki:
fm.
AM.
Odpowiedz
#2
(07-27-2018, 06:51 AM)dash napisał(a): Witajcie.
Od dłuższego czasu poszukuję sposobu na Podmenu w Wordpressie.
obecnie na stronie mam przycisk menu, który po kliknięciu wyświetla dodane elementy.
Chciałbym mieć możliwość dodania elementów, które po kliknięciu w nie, rozwijają podmenu. NP:
Radio:
Po kliknięciu w radio wyświetlały by nam się linki:
fm.
AM.

chodzi ci o jakiś gotowiec? czy o kod HTML?  Mysli bo podmenu można zrobić w znaczkach <ul> <li> -  i tak dalej, chyba wiesz o co chodzi? Mysli reszta w css

http://webkod.pl/kurs-css/lekcje/dzial-4/rozwijane-poziome-menu-css
Odpowiedz
#3
Tylko, czy w znaczkach Ul Li będzie ono rozwijane? W sensie czy wyświetla się dopiero po naciśnięciu np entera bez przeładowywania strony?
łatwiej było by mi z jakąś wtyczką, bo nigdy nie dopisywałem kodu HTMl do silnika WP nie chcąc czegoś zepsuć.
Odpowiedz
#4
Wolę się kodem WP nie bawić, wolałbym jakąś wtyczkę.
chciałbym mieć tak jakby w menu kategorie po których rozwinięciu dało się wybrać podkategorię z daną tematyką.
Odpowiedz
#5
(08-07-2018, 05:09 AM)dash napisał(a): Wolę się kodem WP nie bawić, wolałbym jakąś wtyczkę.
chciałbym mieć tak jakby w menu kategorie po których rozwinięciu dało się wybrać podkategorię z daną tematyką.

wydaje mi się że takie rzeczy uzyskasz w innych szablonach, bo inaczej musiałbyś sam edytować kod danego szablonu, nie wydaje mi się żeby były takie wtyczki oferujące menu, ale mogę się mylić  Mysli  więc jak mówię najlepiej poszukać jakiegoś szablonu, który oferuje fajne rozwijane menu  Big Grin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości